• Slavíme 15 let!

Vstupujeme do nové sezóny a slavíme 15 let na české taneční scéně. Během několika podzimních týdnů Vám představíme to nejlepší ze své tvorby. Nebudou chybět ani velké novinky.

Do našeho podzimního repertoáru jsme k příležitosti výročí zařadili ta nejlepší představení jako jsou The Watcher a EVER v La Fabrice, INspiraCe v Divadle Archa, Máj, Kráska a zvíře v Národním divadle, Nebesa v Divadle BRAVO nebo Why things go wrong ve Studiu Maiselovka a projekt 42+PEOPLE s pilotním představením WHERE. Koncem září představíme i úplnou novinku v divadle Archa s názvem HeArt of Noise v choreografii Sylvy Šafkové se scénografií Marka Cpina. Více.

Kde všude nás můžete vidět tančit?

 

Diváci budou moci vidět kritiky uznávané inscenace. Taneční show a rockový koncert v jednom The Watcher s kapelou Please The Trees v La Fabrice, představení INspiraCe s Orchestrem BERG v Divadle Archa, taneční zenovou zahradu filozoficky laděného představení EVER v La Fabrice, strhující Máj na motivy slavného díla K. H. Máchy na Nové scéně Národního divadla, hororově pohádkový příběh Kráska a zvíře ve spolupráci s Činohrou Národního divadla i akrobatické představení Nebesa s Losers Cirque Company v Divadle BRAVO!.

Umělecký šéf souboru Václav Kuneš popisuje: „15 let fungování nezávislého souboru je především skvělý týmový výkon. Zároveň je to čímsi zavazující, což nás baví. V posledních letech jsme konečně vybudovali vlastní prostory Studia Maiselovka nebo příjemné zázemí v divadle La Fabrika a začali jsme s novou dimenzí tanečního stárnutí projektem 42+PEOPLE. I díky tomu budou mít naši diváci mnoho příležitostí vídat naše špičkové tanečníky v originálních a neotřelých představení, a to nejenom u nás, ale i v Evropě.”

Představení heart of noise

Premiérové HeArt of Noise je nejnovější taneční představení 420PEOPLE v choreografii Sylvy Šafkové. Přináší novodobý pohled na futurismus v pohybu, hudbě i scénografii. Industriální hluk ale i zvuky lidského těla, hlasy, tlukot srdce. To vše na vodní hladině přímo na jevišti. Živě zazní kultovní nástroj futuristů intonarumori.

Lokace: Divadlo Archa

VSTUPENKY  

představení the watcher & ever

Kdo jste, když se nikdo nedívá? A kdo jste, když vás pozorují? Možné odpovědi přináší inscenace EVER v nejnovější choreografii Václava Kuneše v divadle La Fabrika. Na repertoáru v divadle La Fabrika můžete vidět i show THE WATCHER s rockovou kapelou Please The Trees v choreografii Václava Kuneše. Show se stala taneční událostí podzimu 2018 a je jedním z nejprodávanějších představení 420PEOPLE.

Lokace: La Fabrika

VSTUPENKY  

PŘEDSTAVENÍ why things go wrong

Představení Why things go wrong v choreografii Sylvy Šafkové v podání tanečníků Michala Heribana a Viktora Konvalinky vytvořené speciálně pro Studio Maiselovka přináší skrze současný tanec jedinečné téma (ne)morálního, eticky problematického charakteru lidského chování, které, ač často přehlížené, má závažné dopady na život všech okolo.

Lokace: Studio Maiselovka

VSTUPENKY  

PŘEDSTAVENÍ where

Nenechte si ujít unikátní projekt 42+PEOPLE a jeho představení WHERE. 42+PEOPLE je mezigeneračním dialogem, ve kterém se představí tanečníci ve věku 42+ let spojující všechny hodnoty současného tance. Pilotní ročník představí choreografii WHERE v podání interpretů: H. Arenbergerová a V. Kuneš.

Lokace: Studio Maiselovka

VSTUPENKY  

Představení inspirace

Představení INspiraCe je unikátní symbiózou Orchestru Berg, tanečního souboru 420PEOPLE, choreografie Sylvy Šafkové a hudby Tomáše Reindla a dává vyniknout interakci tanečníků a hudebníků, ve které je prostor i pro improvizaci. Inspirace principy kultovní skladby In C amerického minimalisty Terryho Rileyho je přetavena do nové autorské kompozice, minimalismus a repetitivnost se zrcadlí také v čisté scénografii.

Lokace: Divadlo Archa

VSTUPENKY  

Staňte se Ambasadorem

Být ambasadorem vám umožňuje využít nabídek, které s ohledem na naše představení pravidelně připravujeme. Volné vstupenky, setkání na zkouškách, tajné tipy, kde nás potkat a další. Je na vás, jak je využijete. A my budeme ze všeho nejradši, když za námi přijdete i se svými přáteli. 

Zjistit více  

staňte se Dobrovolníkem

Různá divadla, různá představení, různé starosti. Pokud máte volný čas a chcete nakouknout do naší práce, rádi vás zapojíme. Napište nám na aneta@420people.org a my nebudeme váhat vám najít tu pravou práci!

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (8.3 + 19.6) *

Nahoru