• Program

25. 1. 2022

THE WATCHER

La Fabrika | 19:30

Nenechte si ujít taneční show souboru současného tance 420PEOPLE a rockový koncert kapely Please The Trees v jednom! Inscenace, která rozvibruje všechny ty, kteří hledají odpověď na otázky, jak čelit zrychlené době, ve které nejmodernější technologie potlačují podstatu lidského bytí? Proč bez mobilního signálu nejsme schopni existovat a jeho výpadek nás dostává na pokraj šílenství?

ZRUŠENO

26. 1. 2022

PANTHERA

La Fabrika | 19:30

„Dokážete si představit, že by vedle nás žilo třeba ještě dalších 5 druhů „lidí“? Někteří by byli menší, slabší, ale neskutečně inteligentní. Někteří méně chytří, ale velmi silní. Jenže vedle nás Homo sapiens žádný jiný nám podobný druh nepřežil. Proč?“ Plné emocí, a především otázek je také PANTHERA, expresivní taneční show v divadle La Fabrika!

VSTUPENKY

13. & 14. 2. 2022

INSPIRACE

Divadlo Archa | 20:00

Projekt 420PEOPLE a Orchestru BERG v Divadle Archa propojuje intenzivní taneční a hudební akci. V unikátním, energií nabitém představení se mísí minimalismus, beatbox, dubstep a současný tanec. Prvotní impulz a volnou inspiraci choreografce Sylvě Šafkové a skladateli Tomáši Reindlovi poskytla kultovní skladba In C amerického minimalisty Terryho Rileyho.

VSTUPENKY

22. 2. 2022

POPRVÉ A NAPOSLEDY

La Fabrika | 22:22

Zveme se vás na exkluzivní premiéru představení POPRVÉ A NAPOSLEDY v koprodukci s divadlem La Fabrika. Prvotřídní restaurace, velkolepá tančírna nebo tajů-plný prostor, který už dlouho čeká na otevření… číšníci v tančírně, tanečníci v restauraci, herci mezi diváky, živá kapela, ale především nečekaní a tajemní hosté!

VSTUPENKY

Startuje nové studio!

STUDIO MAISELOVKA

Maiselova 4, Praha 1

Studio, které je možné najít na Starém Městě v ulici Maiselova, je prvním oficiálním prostorem souboru 420PEOPLE. Studio nabízí celé spektrum pohybových aktivit pro širokou veřejnost v pravidelném rozvrhu a zároveň umožňuje prostor pro pravidelné zkoušení repertoáru 420PEOPLE.

ROZVRH na týden 17. - 21. 1. 2022

1. 2. - 30. 6. 2022

PERMANENTKA: JÓGA

Studio MAISELOVKA

Darujte sobě nebo svým blízkým permanentku do Studia MAISELOVKA na otevřené hodiny JÓGY pod vedením lektorky Jany Návratové. Hodiny jógové ásanové praxe a meditace jsou určeny pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé a konají se každé úterý od 18:00 do 19:15.

V PRODEJI

1. 2. - 30. 6. 2022

PERMANENTKA: RESTART

Studio MAISELOVKA

Darujte sobě nebo svým blízkým permanentku do Studia MAISELOVKA na otevřené hodiny RESTART. Posílíte střed těla a pomocí jednoduchých cviků dosáhnete lepších výsledků při hubnutí. Lekce pod vedením lektorky Zuzany Rybářové jsou určeny pro začátečníky i pokročilé a konají se každé úterý od 8:00 do 9:00.

V PRODEJI

16. 12. 2021

MOVING PICTURES

Studio MAISELOVKA

Výstavní projekt MOVING PICTURES zaznamenává jedinečný moment taneční fotografie a přenáší jej do filmového zpracování a je unikátním spojením tanečního představení, fotografie a videa prezentovaný jako site-specific výstava ve Studiu MAISELOVKA

PROBĚHLO

Online

420SECONDS

online

Startuje nový formát s názvem 420seconds. Jak dlouho trvá 420 sekund? Co všechno se za tak krátkou dobu může stát? Pojďte s námi navštívit virtuální diskuzi. Kdokoliv z diváků se může zeptat na cokoliv našich tvůrců. Odpočet 420 sekund může začít... Už jste viděli nejnovější díl s hudebníkem Václavem Havelkou z kapely Please The Trees a tanečnicí Francescou Amante?

ZDARMA

Online

PEOPLETALK

online

Let’s talk, people! Říká se, že tanečníci nemluví? Není to pravda, právě naopak a my toho chceme být důkazem. Chceme bořit mýty s nadsázkou a vtipem a představit vám zajímavé osobnosti, které znáte z jeviště nebo z divadelního zákulisí. Moderuje choreograf Václav Kuneš a tanečník Filip Staněk.

ZDARMA

Online

FILM THROUGH GLASS

online

„Odrazy, úhly pohledu, pokřivená realita… avšak podržíte-li ji proti zrcadlu, půjdou písmena opět správným směrem." Nenechte si ujít taneční film THROUGH GLASS v režii Marka Partyše a v choreografii Sylvy Šafkové právě teď online! PS: Film získal cenu na festivalu Los Angeles Dance Shorts Film Festivalu "Pick Of The Fest" 2021.

ZDARMA

Online

FILM ORĪGĪ

online

Film ORĪGĪ vychází z názvu EU projektu: CLASH! When classic & contemporary dance collide & new forms emerge. Neplánované střetnutí tří tanečnic. Každá jiná. Tři páry bot. Každý jiný. Nová situace a noví lidé. Chtějí se přizpůsobit? Jediné, co mají společné, je touha tančit. Stačí to? „...přirozený výběr je schopen vybírat z náhodně vznikajících mutací ty, jež jsou výhodné a užitečné.“

ZDARMA

Online

FILM OHNĚ STROJE - KONKURZ

online

Film OHNĚ STROJE - KONKURZ v režii Jaroslava Brabce a v choreografii Václava Kuneše se odehrává na konkurzu. Roli castingového režiséra ztvárnil herec David Prachař. Ale zvrat, který nastane, nikdo nečekal. Trojice adeptů se dostanou dál než čekal i sám režisér. „Tak my se vám ozveme. Děkujeme a další, prosím…“.

ZDARMA

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (21.6 + 38.7) *

Nahoru