• O nás

PODPOŘTE NÁŠ SOUBOR

Nařízení spojená s koronavirem jsou těžká pro všechny. Pro kulturu jsou ale likvidační. Podpořte náš soubor, protože jen společně to zvládneme. Divadelní prostory, kde jsme trvale hráli, reprízovali a vyprodávali do posledních míst naše inscenace, se nyní uzavřely a stejně jako ostatní taneční a divadelní soubory i my se potýkáme s velkou krizí a nemožností nyní hrát naživo. 

Nikdo z nás neví, jak dlouho tato situace a z ní vycházející opatření budou trvat, přesto stále věříme, že se opět ve vyprodaném sále na jednom z našich představení společně setkáme a budeme vám opět znovu moci předat tu neuvěřitelnou sílu a energii, kterou současný tanec přináší a to, pro co žijeme. Všichni naši tanečníci, technikové, produkční a další lidé, bez kterých bychom nemohli představení uskutečnit, přišli ze de na den o svoji práci a my se snažíme to zvládnout a udělat vše pro to, abychom tuto dobu přečkali. Již nyní je jasné, že se budeme muset vyrovnat s velkými finančními ztrátami, protože jsme závislí z velké části na příjmech z tržeb z našich představení, bez nichž bychom nemohli dělat to, co děláme. 

Díky Vám, divákům a Vaší podpoře, fungujeme dál i online. Snažíme se být s vámi v každodenním online kontaktu díky live workshopům, které jsme vysílali během první karantény dvakrát denně na našich sociálních sítích, protože zdravé tělo, pohyb a společné sdílení nám teď mohou pomoci to vše zvládnout.

Díky sbírce na Donio.cz máme teď možnost vyrovnat se alespoň s určitou finanční ztrátou a jsme za to moc vděční. Podpořit nás můžete ZDE.

 

 

O SOUBORU 420PEOPLE

Soubor současného tance 420PEOPLE, do jehož názvu si tvůrci vepsali českou telefonní předvolbu, založili Václav Kuneš a Nataša Novotná na přelomu roku 2007/2008 po návratu z  působení v  jednom z  nejprestižnějších světových souborů tanečního divadla – Nederlands Dans Theater Jiřího Kyliána. Společná vize vybudovat v Praze svůj vlastní soubor současného tance dala vzniknout značce 420PEOPLE, která v současné době působí na české i mezinárodní scéně již 13 let. Od roku 2018 převzal vedení souboru umělecký ředitel souboru a choreograf Václav Kuneš.

Soubor 420PEOPLE je spojením výjimečné interpretační úrovně, profesionality, promyšlené hravosti a  odvahy, se kterou přivádějí na jeviště svých představení slovník současného tance, improvizaci jako součást tvorby a netradiční dialog s divákem formou diskuzí a dalších aktivit.

Team

Václav Kuneš

Václav Kuneš

Zakladatel a umělecký ředitel, choreograf a tanečník
vaclav@420people.org
Marta Lajnerová

Marta Lajnerová

Management, ředitelka
marta@420people.org
Aneta Jochim

Aneta Jochim

Sylva Šafková

Sylva Šafková

Umělecká spolupráce, choreografka, tanečnice
sylva@420people.org
Magdalena Řehořová

Magdalena Řehořová

Tanečníci

Francesca Amante

Francesca Amante

tanečnice
Fanny Barrouquére

Fanny Barrouquére

tanečnice
Zuzana Herenyiová

Zuzana Herenyiová

tanečnice
Michaela Kadlčíková

Michaela Kadlčíková

tanečnice
Viktor Konvalinka

Viktor Konvalinka

tanečník
Hanna Nussbaumer

Hanna Nussbaumer

tanečnice
Milan Odstrčil

Milan Odstrčil

tanečník
Filip Staněk

Filip Staněk

tanečník
Veronika Tőkőly

Veronika Tőkőly

tanečnice
 Barbora Rokoszová

Barbora Rokoszová

tanečnice

Výroční zprávy

2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009

GDPR

420PEOPLE z.ú. si Vás dovolují informovat, že provádí zpracování Vašich osobních údajů za následujících podmínek
 

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

PODMÍNKY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

PRESS

Děkujeme všem další mediálním partnerům:

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (11.1 + 21.3) *

Nahoru