• O nás

Marta Lajnerová

manažerka
ředitelka 420PEOPLE z.ú.

Mgr. Marta Lajnerová

Absolvovala Střední pedagogickou školu v Praze, dále pak Akademii múzických umění - Hudební fakultu, obor Taneční věda a pětisemestrální doplňkové studium Taneční pedagogiky pro ZUŠ na Duncan Centre konzervatoři v Praze.

Od roku 1997 se stala koordinátorkou Volného sdružení nevládních neziskových organizací v kultuře a umění, které spolupracovalo při utváření první koncepce kulturní politiky státu. Od 1997 do 2008 spolupracovala s občanským sdružením Tanec Praha, nejprve jako vedoucí dokumentačního centra, poté od roku 1999 manažerka festivalu TANEC PRAHA. Od roku 2000 byla jmenována spoluředitelkou a od podzimu 2006 ředitelkou festivalů TANEC PRAHA a Česká taneční platforma. Jako zástupce Tance Praha spolupracovala s některými významnými mezinárodními sítěmi, především IETM (Informal European Theatre Meeting), Aerowaves či TDE (Trans Danse Europe).

Současně s ostatními výše uvedenými aktivitami pracuje od roku 1998, jako projektová manažerka především pro oblast tance a hudby. Od roku 2007 je členkou Vize tance.
 

V letech 2009-2011 byla zaměstnána jako koordinátorka projektů Institutu umění-Divadelního ústavu, 2011-2012 zastupovala Goethe-Institut Praha v mezinárodním projektu choreografky Constanzy Macras Open for Everything (produkce Goethe-Institut a DorkyPark), podílela se na přípravách a realizace projektu Mini-Plzeň 2015 a Festivalu tanečních filmů. Je manažerkou 420PEOPLE.

marta@420people.org

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (4.7 + 47.5) *

Nahoru